СРОЧНО НУЖНО! складіть молекулярне рівняння реакції між речовинами, які у водних розчинах

взаємодіють за такою схемою: Cu(OH)2+H*—>Cu²+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозин Паша.

Ответ:

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + 2NaCl

Cu(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓