Варіант II Газ сілан, утворений з атомів Силіцію і ідрогену, має відносну густину за киснем 1.

найдіть його молекулярну формулу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Андрей.

Дано:

D₀₂(SiHₓ)=1

_______________

SiHₓ

Розв'язок:

Мr(О₂)= 32

Мr(SiHх)=1*32=32

28+х=32

х=32-28

х=4

Формула сілану SiH₄   Мr(SiH₄)=28+4=32