Обчисліть усно масові частки елементів у сполуках, що мають такі формули SO2, SIH4, CrO3(з

розв'язанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Саша.

Ответ:

Mr[SO2] = Ar[O] * 2 + Ar[S] = 16 * 2 + 32 = 64

ω (O) = 32 : 64 * 100 = 50 %

ω (S) = 32 : 64 * 100 = 50 %

Mr[SiH4] = Ar[H] * 4 + Ar[Si] = 1 * 4 + 28 = 32

ω (H) = 4 : 32 * 100 = 13 %

ω (Si) = 28 : 32 * 100 = 87 %

Mr[CrO3] = Ar[Cr] + Ar[O] * 3 = 52 + 16 * 3 = 100

ω (Cr) = 52 : 100 * 100 = 52 %

ω (O) = 48 : 100 * 100 = 48 %

Объяснение: