яка кількість речовини сульфатної кислоти треба взяти для повного розчинення 12 г магнію? яка маса

солі при цьом утворюється​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.

x1 0,5 x2

H2SO4+Mg-->MgSO4+H2

n(Mg)=12:24=0,5

x1=0,5×1:1=0,5

x2=0,5×1:1=0,5

m(MgSO4)=0,5×120=60

Ответ: m(MgSO4)=60г; n(H2SO4)=0,5моль