Під час пропускання карбон(IV) оксиду крізь розчин барій гідроксиду утворилась сіль масою 39,4 г.

Обчисліть об'єм витраченого газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Анна.

Ответ:

CO2(0,2)+Ba(OH)2-->BaCO3(0,2)+H2O

Объяснение:

n(BaCO3)=m(BaCO3):M(BaCO3)=39,4:197=0,2 моль

V(CO2)=n(CO2)×Vm(CO2)=0,2×22,4=4,48 л