Яка маса речовини випаде в осад, якщо до розчину калій сульфату масою 34.8г долити розчин барій

гідроксиду? Вихід продукту цієї реакції становить 75%.

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дима.

Ответ: BaSO4 34.95

Объяснение:

K2SO4 + Ba(OH)2 - 2KOH + BaSO4

v(K2SO4) - 34.8/174 = 0.2 моль

v(K2SO4) = v(BaSO4)

m(BaSO4) = 0.2*233 = 46,6г

n = m(прак)/m(теор)

m(прак) = 0,75 * 46.6 = 34,95