Обчисліть масу сілі що утвориться при взаємодії натрій оксиду з силіцій (4) оксидом магою 21 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Объяснение:

m(сілі)-?

m(SiO2)=21г

21г. xг

Na2O + SiO2 = Na2SiO3

60г/моль. 122г/моль

х=(21×122)÷60= 42,7г натрій сілікату

Отвечает Кумок Александр.

Ответ:

Дано:

m(SiO2)=21г

Знайти:

m(солі)-?

21г х г

Na2O+SiO2=Na2SiO3

60г/моль 122г/моль

х=(21•122)/60=42,7г

Відповідь: m(солі)=42,7г