1) До 150г розчину з масовою часткою солі 10% долили 350г розчину з масовою часткою солі 20%. Яка

масова частка солі в утвореному розчині? 2) Визначити масу солі і води, які потрібні для приготування 150г розчину з масовою часткою солі 10%.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Відповідь:

1)

m1(солі)=150*10/100=15г

m2()=350*20/100=70г

m3(солісолі)=15+70=85г

m(р-ну)=150+350=500г

w=85*100/500=17%

2)

m(солі)=150*10/100=15г

m(H2O)=150-15=135г

Пояснення: