З 4,2 г натрію гідрогенкарбонату приготували 250 мл розчину. Розрахуйте молярність розчину. Чому

дорівнює молярна концентрація еквівалента натрію гідрогенкарбонату?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Коля.

n(NaHCO3) = 4,2 ÷ 84 = 0,05 моль

C(NaHCO3) = 0,05 ÷ 0,25 = 0,2 моль/л