ПОМОГИТЕ!!! 30 БАЛОВ Задача Розчинність натрій хлориду (кухонна сіль) NaCl у воді при 20°C

складає 31,6 в 100 г води. Розрахувати вміст солі в 10 г насиченого розчину натрій хлориду​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

≈2,401

Объяснение:

розчинність HCl=31,6г/100г

xHCl + yH20=10г

31,6/10=x/10-x

100x=31,6(10-x)

100x=316-31,6x

131,6x=316 : 131,6

x≈2,401