ПОМОГИТЕ ПЖ! 3. Лавровий лист – це висушений лист лавра благородного. Аромат лавру зумовлений

речовиною, що містить 24 атоми Карбону, 48 атомів Гідрогену та 2 атоми Оксигену. Запишіть формулу цієї сполуки та визначте масову частку Гідрогену в цієй сполуці.(даю 52 балла)

Ответы на вопрос

Отвечает Радченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

Сполука: С₂₄Н₄₈О₂

М(С₂₄Н₄₈О₂) = Ar(C) * 24 + Ar(H) * 48 + Ar(O) * 2 =

= 12 * 24 + 1 * 48 + 16 * 2 = 368 г/моль

w(H) = Ar(H) * n/М(С₂₄Н₄₈О₂) * 100% = 1 * 48/368 * 100% = 13,04%