Яку кількість речовини становить 196 г H2SO4 ? СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА З РІШЕННЯМ !!!!! ДАЮ

40 БАЛОВ !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкар Карина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо молекулярну масу H2SO4

М(H2SO4) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98 г/моль

Кількість речовини скдадає:

n(H2SO4) = m(H2SO4)/М(H2SO4) = 196/98 = 2 моль