Масова частка Оксигену у вищому оксиді з елементом IV групи головної підгрупи дорівнює 21,23%. Що

це за елемент. Напишіть формулу цього оксиду. Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Данила.

Ответ:

Объяснение:

Формула вищого оксиду IV групи RO₂ В оксиді міститься 2 атоми Оксигену з молекулярною масою 2 * 16 = 32 г/моль і це складає 21,23%

0,2123 = 32/(R + 32)

0,2123(R + 32) = 32

0,2123R + 6,7936 = 32

0,2123R = 25,2064

R = 25,2064 : 0,2123

R = 118,73

Цей елемент:  Станум (Sn)

формула цього оксиду: SnO₂