1.Обчислити об'єм кисню (н.у.) кількістю речовини 3 моль. 2.Обчислити масу метану (CH ) об ємом

2,24 л за н.у.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Объяснение:

1.Обчислити об'єм кисню (н.у.) кількістю речовини 3 моль.

V(O2)=n•Vm = 3•22.4= 67.2л

2.Обчислити масу метану (CH4) обемом 2,24 л за н.у.

m(CH4)=n•M= (V/Vm)•M= (2.24/22.4)•(12+4•1)= 0.1•16= 1.6г