6. Визначте масу суміші, що складається з 5 моль азоту і 36,12 10^23 молекул вуглекислого газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Алина.

Объяснение:

m(N2)=n•M=5•(2•14)=5•28=140г

m(CO2)=n•M=(N/Na)•M=(36.12•10²³/6.02•10²³)• (12+2•16)= 6•44=264г

m(суміші)=m(N2)+m(O2)=140+264=404г