Обчисліть масу крейди (СаСО;) , що містить Карбон масою 60г.


Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Александра.

Ответ: 500 г

M(CaCO3) = 40 + 12 + 16×3 = 100 г/моль

M(C) = 12 г/моль

W(C) = (12 : 100) × 100% = 12 %

m(C) = 60 г

Можем составить пропорцию

100 % --- х г

12 % ----- 60 г

х = (100 × 60) : 12 = 500 г