Обчисліть число атомів Гідрогену у 0,5 моль амоніаку NH3. Виберіть одну відповідь: 9,03•1023

3,01•1023 6,02•1023 1,806•1024​

Ответы на вопрос

Отвечает Аношкин Никита.

Дано:

n(NH3) = 0,5 моль

Знайти:

N(H) - ?

Розв'язання:

1) n(H) = n(NH3) * 3 = 0,5 * 3 = 1,5 моль;

2) N(H) = n(H) * NA = 1,5 * 6,02*10²³ = 9,03*10²³.

Відповідь: Число атомів H становить 9,03*10²³.