визначити формулу речовини що містить 37.5% карбону,12.5 % гідрогену,50%оксигену.відносна густина

парів цієї речовини за воднем 16​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

37.5/12=3.125

12.5/1=12.5

50/16=3,125

СН4О простейшая формула над воднем, я так понимаю над водой, тогда

СН4О=16×18=288

Значит 288/32=9

С9Н36О9