Під час хімічного виробництва використовується силіцій (IV) оксид. Розрахуйте масову частку

Оксигену в цьому оксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Ответ:

Объяснение:

Mr(SiO2) = Ar(Si) + Ar(O) * 2 = 28 + 16 * 2 = 60

w(O) = Ar(O) * n/Mr(SiO2) * 100% = 16 * 2/60 * 100% = 53,33%