Яка кількість речовини цинкуу вступить в реакцію зі 196 г сульфатної кислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Софья.

H2SO4+Zn=ZnSO4+H2

M(H2SO4)=98г/моль

n(H2SO4)=196/98=2моль

nH2SO4:nZn=1:1

n(Zn)=2моль